W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES. OK, rozumiem
13 grudnia 2018 r., Imieniny: Łucji, Otylii, Włodzisławy
Aktualności

wróć
Protokół XXVIII Jesienny Bieg Osiedla Winiary

Protokół XXVIII Jesienny Bieg Osiedla Winiary

1 X 2018, 09:28:00

W dniu 29 września 2018r. odbył się XXVIII Jesienny Bieg Osiedla Winiary, który cieszy się niesłabnącą popularnością nie tylko wśród mieszkańców tego osiedla.
Główni organizatorzy - Gnieźnieńska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Rada Osiedla nr III Winiary i Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan - tradycyjnie przygotowały i bezbłędnie wykonały program zawodów. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Tadeusz Tomaszewski – członek Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Tomasz Budasz – Prezydent Miasta Gniezna, Zdzisław Kujawa – Prezes GSM, Michał Glejzer – Przewodniczący Rady Miasta Gniezna, Marian Pokładecki – z-ca Przewodniczącego Rady Powiatu, Elżbieta Kozłowska – Przewodnicząca Rady Nadzorczej GSM, Elżbieta Jóźwiak – Przewodnicząca Rady Osiedla Winiary, Stanisław Dolaciński – Prezes SMW.
Należy podkreślić, że już tradycyjnie przy pięknej jesiennej aurze, w biegach wzięło udział około 900 osób, w tym 480 w biegach młodzieżowych i 217 zespołów w Biegu Rodzinnym. Organizatorzy przygotowali wiele trofeów sportowych dla zwycięzców biegów młodzieżowych i 100 nagród rzeczowych, które zostały rozlosowane wśród uczestników Biegu Rodzinnego.
Poniżej klasyfikacje indywidualne i drużynowe biegów młodzieżowych:

200 m dziewcząt – przedszk. rocz. 2012                       mł 200 m chłopców

1. Kozłowska Zuzanna – Powidz                                1. Świrydowidz Robert – Prymus
2. Przybysławska Lena – nr13 G-no                           2. Skupiewski Igor – nr 14 G-no
3. Schabs Hanna – nr 1 G-no                                      3. Kryszak Leon – SP 10 Gno

400 m dziewcząt – rocz.2011/12                                SP 400 m chłopców
1. Gbur Zuzanna – SP 6 G-no                                     1. Zobel Dominik – SP Milenium G-no
2. Sadło Iga – SP 6 G-no                                             2. Walkowiak Tomasz – SP Karniszewo
3. Rostkowska Kornelia SP 6 G-no                            3. Jakubowski Michał – SP 6 G-no

500 m dziewcząt – r. 2009/10                                      SP 500 m chłopców

1. Ochotna Monika – SP Muzyczna G-no                      1. Głowacki Milan – SP 6 G-no
2. Michałowska Sandra – SP 9 G-no                              2. Owczarek Igor – SP 2 Witkowo
Łukaszewska Nikola – SP 2 G-no                                  3. Szubczyński Adrian - SP 2 Witkowo

800 m dziewcząt –r. 2007/06                                           SP 800 m chłopców
1. Jankowska Amelia – SP 1 G-no                               1. Krajniak Kacper - SP 2 Witkowo
2. Tomaszewska Klaudia – SP 12 G-no                       2. Kossakowski Arkadiusz – SP Muzycz.
3. Balcerzak Weronika – SP 12 G-no                           3. Zaborniak Jakub - SP 2 Witkowo

1000 m dziewcząt rocz. 2005/04                                      SP 1000 m chłopców

1. Szczepankiewicz Beata – SP Goślinowo                   1. Piotrowski Antoni – SP 8 G-no
2. Bubacz Wanessa – SP 5 G-no                                    2. Majorczyk Bartosz – SP 2 Witkowo
3. Skoczeń Julia – SP 12 G-no                                       3. Bieliński Adam – SP 12 G-no

Klasyfikacja zespołowa – Szkół Podstawowych
1. SP 12 Gniezno – 165 pkt
2. SP 6 Gniezno – 158
3. SP 2 Witkowo – 131
ogółem w biegach wzięło 18 szkół podstawowych miasta i powiatu

1000 m dziewcząt 2003 oddz.                            Gim. 1000 m chłopców
1. Wendland Ola – Gim Witkowo                        1. Błaszczyński Nikodem – Gim Witkowo
2. Kaźmierczak Angelika – Gim Witkowo          2. Szcześniak Mateusz – Gim Witkowo
3. Kerber Klaudia – Gim Witkowo                      3. Białas Jakub – Gim Witkowo

Klasyfikacja zespołowa oddziałów Gimnazjalnych
1. Oddział Gim przy SP 1 Witkowo 127 pkt
2. Oddział Gim przy SP 1 Gniezno 23 pkt

1000 m dziewcząt rocz. 2002/00 szkoły ponadpodstawowe
1. Kossakowska Julia – II LO G-no
2. Przybylska Alicja – II LO G-no
3. Nowaczyk Paula – II LO G-no

1500 m chłopców rocz. 2002/00 szkoły ponadpodstawowe
1. Rojewski Mikołaj – ZSE-O G-no
2. Rożek Mateusz ZSP 3 G-no

Klasyfikacja zespołowa szkół ponadpodstawowych
1. II LO G-no – 42 pkt
2. ZSE-O G-no – 15
3. ZSP 3 G-no – 14
Trofea sportowe i nagrody rzeczowe wręczali oficjalnie zaproszeni goście imprezy.


Opracował
Jerzy Imbierowicz – sędzia gł. zawodów