Aktualności

wróć
Walne Zgromadzenie 2026r.

Walne Zgromadzenie 2026r.

23 VI 2026, 08:48:00

Walne Zgromadzenie Gnieźnieńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej zwołane zostało przez Zarząd Spółdzielni na podstawie § 32 Statutu i podzielone na pięć części. Zebrania odbywały się w dniach 8, 9, 10, 11, 12 czerwca 2026 roku w siedzibie Spółdzielni. Na podstawie list obecności wzięło w nich udział 203 na 10.626 uprawnionych członków Spółdzielni. Dyskusję zdominowały pytania dotyczące wykonywanych i planowanych remontów, rozliczenia fotowoltaiki i pozostałych bieżących spraw. Zarząd poinformował o planach związanych z wymianą wodomierzy, dzięki którym drogą radiową, bez pośrednictwa firm zewnętrznych, przekazywane będą stany zużycia wody w lokalach mieszkalnych. System ten pozwoli na fakturowanie zużycia wody co miesiąc. Zapowiedziano budowę kolejnych 24 garaży, w tym 12 garaży dla samochodów dostawczych, które usytuowane będą przy ul. Lednickiej. Walne Zgromadzenie podjęło uchwały zatwierdzające sprawozdania: z działalności Zarządu, finansowe i Rady Nadzorczej Spółdzielni za 2025 rok. Pozostałe uchwały dotyczyły absolutorium dla Zarządu Spółdzielni za 2025 rok, podziału nadwyżki bilansowej za 2025 rok, oznaczenia najwyższej sumy zobowiązań z tytułu pożyczek i kredytów jaką Spółdzielnia może zaciągnąć w roku 2026 roku i zmian w Statucie. Podsumowanie zebrań stanowi protokół z czynności Kolegium Walnego Zgromadzenia, który podpisany został dnia 18 czerwca 2026 roku przez przewodniczących i sekretarzy poszczególnych części.

 

j.w.

FOTO:GSM
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES. OK, rozumiem