Aktualności
Posiedzenie Rady Nadzorczej GSM
24 VI 2026, 14:37:00
Zgodnie z zapowiedziami Zarządu poczynionymi na Walnym Zgromadzeniu Gnieźnieńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w częściach Rada Nadzorcza na posiedzeniu, które odbyło się w poniedziałek 22 czerwca, po wcześniejszym omówieniu, jednogłośnie zatwierdziła zmiany wprowadzone do Regulaminu Samorządu Mieszkańców. Dotyczą one zwiększenia decyzyjności samorządów w sprawach dotyczących wyboru firm wykonujących prace remontowe na nieruchomościach oraz zniesienia ograniczeń kadencji dla samorządu. Kolejna uchwała dotyczyła zwiększenia odpisu na fundusz remontowy na jednej z nieruchomości. Ostatnim tematem omówionym przez Radę Nadzorczą było podsumowanie Walnego Zgromadzenia Gnieźnieńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w częściach.
j.w.
FOTO:GSM












mapy
kościoły
Wszelkie prawa zastrzeżone dla Gnieźnieńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej